درباره ما

اکولوژ مزرعه قوها به همت آقای دکتر محمد مهدی آهنی زاده و بانو مهناز دیوسالار با وسعتی بالغ بر 45000 مترمربع، در شهر لاهیجان و در دل رشته کوههای البرز و باغهای همیشه سبز چای ساخته شده است.
با نگاهی به این اکولوژ درمی یابیم که مزرعه قوها هم ردیف موفق ترین مجموعه های گردشگری خارجی طراحی و اجرا شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

این اکولوژ با سیزده سوئیت پیرامون برکه ماهی ها و قوها، کلبه های چوبی در دل جنگل های بکر، سوئیت شاه نشین، گلخانه هایی مملو از درختان و گیاهان کم نظیر، گل های رنگارنگ بومی و غیربومی که از مناطق مختلف دنیا جمع آوری شده اند درمحیطی دل انگیز، آرام و رویایی پذیرای شما میهمانان عزیز میباشد.
طراحی منحصر بفرد فضای سبز این مجموعه به همراه امکانات رفاهی ولوکس با ارائه خدمات گوناگون ( رستوران سنتی و فست فود، کافی شاپ، ماهی درمانی، استخر، مینی گلف، کلوپ ورزشی، سالن آموزشی، اتاق کنفرانس، ماساژ، ماز، ورزش پتانک، زمین بازی، مرکز آموزشهای هنری، سالن خدمات پوست و زیبایی، اسبچه های کاسپین، پرندگان کمیاب و … ) وهمچنین آرامش و امنیت موجود در آن به گونه ای است که برای شما تجربه ای ناب و سرشار از خاطرات زیبا به همراه دارد.
با حضور در این اکولوژ، رویای خود را زندگی کنید.

امکانات مزرعه قوها در یک نگاه

امکانات رایگان مهمانان مقیم سایر امکانات
صبحانه رستوران سالن آموزش
استخر سانس عمومی کافی شاپ پکیج ماه عسل
تور مزرعه قوها استخر خصوصی خدمات پوست و زیبایی
کلوپ ورزشی ماهی درمانی خصوصی گالری آفرینش هنری
مینی گلف سوئیت ماه عسل فست فود
ماز (هزارتو) پکیج تولد ماساژ
پتانک سوئیت های اقامتی میزهای تشریفات
زمین ورزشی سالن کنفرانس محصولات مزرعه قوها

با ما اوقاتی رویایی را تجربه کنید.

اکولوژ مزرعه قوها
درمزرعه قوها، رویای خود را زندگی کنید.

با کلیک بر روی دکمه روبرو جهت رزرو سوئیت ها اقدام کنید.